Рада "загубила" свідоцтво про смерть Єремеєва

Апарат Верховної Ради повідомив ЦВК про відсутність у розпорядженні парламенту свідоцтва про смерть нардепа Ігоря Єремеєва, необхідного комісії для призначення проміжних виборів в одномандатному виборчому окрузі №23
Depo.Влада
8 квітня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Приблизно два тижні тому була відповідь виконуючого обов'язки керівника апарату Верховної Ради (Володимира Слишинського). Апарат відповів, що свідоцтва про смерть Єремеєва у Верховній Раді немає", - сказав він.

"Ми продовжуємо очікувати надходження відповідного документа, і я не випадково підкреслив не тільки від Верховної Ради - будь-яка особа може подати відповідний документ в ЦВК", - підкреслив Магера.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Єремеєв помер 12 серпня 2015 року внаслідок падіння з коня.

У кінці листопада 2014 року голова Ради Володимир Гройсман підтвердив журналістам, що парламент отримав свідоцтво про смерть Єремеєва, проте заявив, що не зобов'язаний передавати його в ЦВК (для оголошення виборів в окрузі №23).

Голова ЦВК Михайло Охендовський пояснив журналістам, що комісія зможе оголосити вибори лише на підставі свідоцтва про смерть Єремеєва, при цьому зазначивши, що в законодавстві не прописана процедура передачі такого документа, а лише зазначено, що він має надійти в ЦВК.

На початку лютого Охендовський заявив, що ЦВК не планує звертатися до Ради з проханням надати свідоцтво про смерть Єремеєва з етичних міркувань і в зв'язку з тим, що закон не зобов'язує комісію це робити.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада