Рада взялася за ухвалення Бюджету-2020 (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 14 листопада, Верховна Рада планує розглянути у другому читанні законопроєкт №2000 "Про Державний бюджет України на 2020 рік", а також низку інших важливих проєктів законів та постанов

Рада взялася за ухвалення Бюджету-2020 (…

Про це свідчить порядок денний, опублікований на сайті парламенту, передає Depo.ua.

Згідно з порядком денним, розгляд бюджету в другому читанні заплановано на 12:30. Також має бути розглянутий законопроєкт №2144 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Окрім того, порядок денний передбачає розгляд ще низки законопроєктів.
У другому читанні заплановано розгляд законопроєкту №0855 "Про внесення зміни до статті 4 закону України "Про використання земель оборони" щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок" – він був ухвалений у першому читанні Верховною Радою попереднього, VIII скликання.

Депутати також мають намір розглянути в першому читанні законопроєкт №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" і №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони".

Також у першому читанні парламентарі планують розглянути законопроєкти №1209 і №1210 про внесення змін до деяких законів та до Податкового кодексу щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

У другому читанні заплановано розгляд законопроєкту №2045-1 щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операці та №0887 щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх та посилення відповідальності за такі злочини.

Також у другому читанні передбачено розгляд №1208-2 про Бюро фінансових розслідувань. До включення в порядок денний і прийняття рішення заплановано президентський законопроєкт №2300 щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва спирту етилового.

Серед іншого, до включення в порядок денний і прийняття рішення стоять законопроєкти №2249 "Про внесення змін до закону "Про публічні закупівлі" у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу", №2336 щодо запобігання і протидії політичній корупції, №1197 щодо забезпечення прав військовослужбовців Військово-морських сил та Повітряних сил Збройних Сил України на отримання статусу учасника бойових дій, №2241 і №2242.

До включення до порядку денного і прийняття рішення планується законопроєкт №2359 про внесення змін перехідних положень Податкового кодексу щодо створення умов для забезпечення виконання зобов'язань України з відокремлення діяльності з транспортування природного газу за Протоколом про приєднання України до договору про заснування Енергетичного співтовариства, та з урахуванням відповідних положень угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

На порядку денному також – розгляд у першому читанні законопроєктів:

  • №2043 "Про внесення змін до закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)";
  • №1220 "Про внесення змін до закону України "Про нотаріат" (щодо усунення законодавчих колізій та прогалин".
  • №2015 "Про внесення доповнення до статті 14 закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо мешканців тимчасово окупованих територій);
  • №2113 щодо оптимізації кримінальної відповідальності суддів за постановлення завідомо неправосудного судового рішення.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада підтримала у першому читанні та за основу проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"