Рада взялася за скандальну земельну реформу (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 13 листопада, Верховна Рада розгляне низку законопроєктів, які стосуються обігу земель сільськогосподарського призначення

Рада взялася за скандальну земельну рефо…

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту, передає Depo.ua.

Так, першим питанням передбачено розгляд законопроєкту №2178 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" і 10 альтернативних до нього.

Передбачено також розгляд законопроєктів №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" і №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони".

У другому читанні заплановано розгляд законопроєкту №0855 "Про внесення зміни до статті 4 закону України "Про використання земель оборони" щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок" – він був ухвалений у першому читанні Верховною Радою попереднього, VIII скликання. Також у другому читанні парламентарії планують розглянути законопроєкти №1209 і №1210 про внесення змін до деяких законів та до Податкового кодексу щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Окрім того, на порядку денному розгляд у першому читанні законопроєктів №2043 "Про внесення змін до закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)", №1220 "Про внесення змін до закону України "Про нотаріат" (щодо усунення законодавчих колізій та прогалин".

У першому читанні також планується розглянути законопроєкт №2015 "Про внесення доповнення до статті 14 закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо мешканців тимчасово окупованих територій) та №2113 щодо оптимізації кримінальної відповідальності суддів за постановлення завідомо неправосудного судового рішення.

У другому читанні депутати мають намір розглянути законопроєкт №0897 про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, №0898 "Про внесення змін до закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", а також №0942 про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні та №0945 щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Для включення до порядку денного та прийняття рішення, зокрема, передбачено законопроєкти №2078 про внесення змін до закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" та №2276 "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства".

З-поміж цього, у порядку денному передбачається розгляд трьох проєктів постанов – №2197, №2401 і №2421 "Про визначення представника Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з визначення складу наглядової ради приватного акціонерного товариства "Експортно-кредитне агентство".

Згідно з регламентом, сьогодні депутати працюватимуть у сесійній залі до 14 години. Решту дня парламентарії працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Нагадаємо, на початку тижня розгляд законопроєктів про обіг земель сільськогосподарського призначення передбачався у вівторок, 12 листопада, однак напередодні стало відомо, що проєкти законів зняли з порядку денного.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"