UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рада відмовилася від зачитування депутатських запитів і обмежила їхню кількість

Верховна Рада підтримала проєкт закону  №1036-1 про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та прозорості діяльності Верховної Ради України 

За відповідне рішення проголосували 244 депутати, передає Depo.ua.

Законопроєктом, зокрема пропонується, що на одному пленарному тижні може бути внесено не більше двох депутатських запитів одного народного депутата.

Також пропонується відмовитися від практики зачитування депутатських запитів.

Тексти депутатських запитів до Президента України чи відповідних органів або посадових осіб, до яких їх звернуто, та тексти відповідей на депутатські запити розміщуються на веб-сайті Верховної Ради протягом п’яти робочих днів після їх одержання. 

Проект підготовлено з метою удосконалення процедури внесення народними депутатами України депутатських запитів, інформування на пленарному засіданні Верховної Ради України про кількість внесених запитів, що є складовою принципу відкритості діяльності Верховної Ради України, а також приведення у відповідність положень до Конституції України та норм Закону України "Про запобігання корупції" окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України".

Нагадаємо, раніше Верховна Рада підтримала за основу у першому читанні законопроєкт №1010 "Про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook