Рада відкрила новий політичний сезон (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 4 вересня, Верховна Рада урочисто відкрила дев'яту сесію 

Як інформує Depo.ua, сьогодні окрім народних обранців, у сесійній залі був присутній весь склад уряду на чолі з Володимиром Гройсманом, керівники судової гілки влади, голови дипломатичних представництв іноземних держав, представники громадських організацій та ЗМІ.

У залі зареєструвалися 375 парламентарів.

Дев'яту сесію Ради традиційно відкрили Гімном України.

У перший пленарний день нардепи розглянуть у другому читанні проект закону "Про управління об'єктами державної власності".

Також порядком денним Ради передбачається розгляд у першому читанні проектів законів "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів та корисних моделей", а також "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності", про внесення змін до закону "Про фізичну культуру і спорт", "Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини".

У другому читанні народні обранці розглянуть проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань", "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" тощо.

Нагадаємо, напередодні, 3 вересня, голова Верховної Ради Андрій Парубій назвав головні завдання і плани роботи парламенту на поточну осінь.

За його словами, парламентську осінь мають пронизувати два важливих блоки законопроектів - щодо євроінтеграції та економіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна