Антикорупційне бюро не запрацює щонайменше до 15 липня

Народні депутати підтримали введення в дію закону про "Покуратуру" з 15 липня
Depo.Влада
21 квітня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua
Антикорупційне бюро не запрацює щонайменше до 15 липня
Антикорупційне бюро не запрацює щонайменше до 15 липня

За відповідне рішення проголосувало 249 народних депутатів з 226 необхідних, передає depo.ua

"Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо відтермінування набрання чинності)" розроблено з метою відтермінування його введення в дію, що пов'язано як з наявністю чисельних недоліків та неузгодженостей суто технічного характеру, так і відсутністю відповідних процедурних механізмів, що ускладнює, а то й унеможливлює втілення положень нового Закону в життя",- йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.

Крім того, повідомляється, що необхідність запропонованих змін обумовлена складною фінансово-економічною ситуацією в країні.

Як заявив один з авторів законопроекту, лідер фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко, парламент сьомого скликання прийняв закон про прокуратуру, який ступає в силу 25 квітня 2015 р.

"В разі якщо його норми не будуть виконані, у прокуратурі наступає правовий хаос. З 26 числа в складі Генпрокуратури мають бути не районні прокуратури, а місцеві, які обираються по складній процедурі через конкуренцію. Всім очевидно, що цього до 26 квітня зробити неможливо, відтак всі слідчі органі прокуратури на місцях будуть нелегітимні, і тому притягнути до відповідальності убивць, грабіжників, казнокрадів, стане юридично не можливо", - заявив Луценко.

Тому, за його словами, коаліція пришла до рішення продовжити дію закону про прокуратуру.