Рада в четвер поставить крапку в створенні Антикорупційного бюро

На поточному пленарному тижні Верховна Рада розгляне законопроекти, що стосуються реформування судової системи, а також створення Національного антикорупційного бюро
Depo.Влада
9 лютого 2015 11:44
ФОТО: depo.ua
Рада в четвер поставить крапку в створенні Антикорупційного бюро
Рада в четвер поставить крапку в створенні Антикорупційного бюро

Про це в ході погоджувальної ради заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає кореспондент depo.ua.

«На цьому тижні ми повинні прийняти в остаточній редакції закон про Антикорупційне бюро. Це питання стоїть на четвер. Тому ми повинні узгодити цей проект закону, щоб прийняти його і запустити роботу бюро», - сказав він.

За словами Гройсмана, крім цього Верховна Рада має розглянути законопроект про судову реформу.

«Також ми повинні прийняти в цілому закон про ліквідацію транспортної та ветеринарної міліції», - сказав спікер, додавши, що парламент на цьому тижні розгляне низку законопроектів, що стосуються національної безпеки.

Він також не виключив того, що цього тижня президент подасть до ВР законопроект про відповідальність власників банків.

У свою чергу голова фракції БПП Юрій Луценко повідомив про те, що цього тижня будуть прийняті закони, що стосуються надання статусу ветерана війни тим підрозділам, які під час подій на Донбасі не входили до складу МВС або Міноборони.

Разом з тим, лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко звернув увагу на «катастрофічний соціально-економічний стан країни».

«Ми чекаємо від уряду внесення змін до бюджету, які передбачали б зниження безробіття, а також збільшення робочих місць, особливо для молоді», - зазначив він.

Крім цього Ляшко звернув увагу на ситуацію на валютному ринку, особливо на «чорному» його сегменті.

«Давайте Гонтареву поміняємо на Савченко - стане краще», - заявив він.

Зауважимо, що 10 лютого в Адміністрації Президента відбудеться чергове засідання Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

Як повідомляв depo.ua, 3 лютого Верховна Рада України з другої спроби прийняла в першому читанні законопроект про Національне антикорупційне бюро.