Рада провалила закон про медіацію

Верховна Рада не спромоглася ухвалити закон про медіацію, який дозволить вирішувати спори поза судами

Законопроект у другому читанні і вцілому не набрав потрібної кількості голосів, повідомляє Depo.ua.

В залі не вистачило голосів ні на прийняття документа в другому читанні, ні на направлення його на доопрацювання у профільний комітет.

"У мене більше немає пропозицій, колеги. Ви успішно завалили закон. Я змушений оголосити. що проект закону про медіацію №3665 відхилений", -  сказав спікер Андрій Парубій

Запровадження в Україні інституту медіації мало стати одним із заходів децентралізації державної влади, який надає громадянам реальну можливість обирати інші не судові засоби для вирішення їхніх спорів при збереженні судової системи як основного механізму вирішення спорів в суспільстві.

Основним завданням зазначеного проекту Закону є визначення правових основ надання послуг медіації на професійних засадах, поширення практики мирного вирішення спорів несудовими методами з метою розвантаження судів та забезпечення збалансованих взаємовідносин між інститутом медіації та судовою системою.Медіація – це структуровані переговори, в яких сторони намагаються самостійно, на добровільній основі, досягти згоди за допомогою третьої незалежної сторони – медіатора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"