Рада не проголосувала антигомофобський закон

Парламент досі не підтримав Закон України "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)
Depo.Влада
10 листопада 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

Народні депутати з кількох спроб спромоглися лише поставити це питання в порядок денний, однак депутати не проголосували за цей закон, відклавши його на потім, передає depo.ua.

 Відповідно до законопроекту, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, ґендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД.

Крім того, забороняється трудова дискримінація через сімейний та майновий стан, сімейні обов’язків, місце проживання, членство у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участь у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, через мовні або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання.

Нагадаємо, що майже такий же текст поправки до ухваленого в першому читанні Трудового кодексу 5 листопада народні депутати не підтримали: тоді поправка була внесена з голосу в сесійній залі народним депутатом від БПП Іриною Геращенко. Таких  змін до законодавства ЄС вимагає від України для лібералізації візового режиму. 

 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад