Рада спростила закупівлі для "Євробачення"

Парламент спростив процедуру закупівель товарів, робіт та послуг для "Євробачення-2017", що пройде в Києві
Depo.Влада
17 листопада 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 229 нардепів, передає Depo.ua

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, його ухвалення обумовлене необхідністю реалізації заходів з підготовки та проведення в Україні в 2017 році пісенного конкурсу “Євробачення”. Зокрема, існує потреба в закупівлі товарів, робіт і послуг за спрощеною процедурою закупівлі. Так, строки проведення основної процедури закупівлі – відкриті торги – є досить тривалими, що може призвести до того, що мовник-організатор пісенного конкурсу “Євробачення” не встигне закупити всі необхідні товари, роботи і послуги для проведення конкурсу. Це в свою чергу, спричинить зрив підготовки пісенного конкурсу “Євробачення” у визначені терміни та, як наслідок, — його проведення.

Даним законопроектом з метою оперативності прийняття рішень та враховуючи стислі строки на підготовку “Євробачення”, пропонується надати замовнику право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі та на підставі зазначеного рішення Кабінету Міністрів України у строк не раніше ніж п’ять днів за скороченою процедурою закупівлі.

Нагадаємо, що Євробачення-2016 виграла українка Джамала, друге місце зайняла австралійська співачка, а наступна європейська країна в списку фіналістів – це саме Росія, представник якої Сергій Лазарєв фінішував третім.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада