Рада скасувала закон про оборонне планування

Народні депутати не змогли подолати вето президента України на закон № 1547 "Про організацію оборонного планування" і відхилили його
Depo.Влада
26 січня 2016 11:48
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосував 101 нардеп, передає depo.ua.

Нагадаємо, 2 червня 2015 року Рада ухвалила в новій редакції Закон "Про внесення змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" (№1547).

Законом визначено завдання оборонного планування, яке, зокрема, передбачає встановлення вимог до структури, чисельності особового складу, кількісних та якісних показників забезпечення озброєнням, військовою та спецтехнікою, іншим майном сил оборони; визначення видатків держбюджету України на потреби оборони; формування державного оборонного замовлення; планування заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації.

Законом визначено й основні принципи оборонного планування. Відповідно до закону, оборонне планування поділяється на довгострокове (понад п’ять років), середньострокове (від трьох до п’яти років) та короткострокове (від одного до трьох років).

23 червня президент ветував закон повернув його зі своїми пропозиціями.

"У контексті загальноєвропейських тенденцій розвитку інструментарію планування у секторі безпеки і оборони прийнята Верховною Радою України нова редакція Закону України "Про організацію оборонного планування" виглядає архаїчною, базується на чинному Законі і в частині визначення завдань, принципів та порядку здійснення оборонного планування не містить принципово нових підходів", - зазначив Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада