Рада схвалила реструктуризацію боргів теплокомуненерго

"Борги не списуються, а реструктуризуються, списуються тільки штрафні санкції в разі виконання договору реструктуризації в повному обсязі"
Depo.Влада
3 листопада 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Верховна Рада прийняла закон про врегулювання заборгованості теплокомуненерго за спожиті енергоносії. Відповідний законопроект №5273 у другому читанні та в цілому підтримали 245 депутатів, передає Depo.ua. 

"Хочу підкреслити: борги не списуються, а реструктуризуються, списуються тільки штрафні санкції в разі виконання договору реструктуризації в повному обсязі", – сказала, представляючи документ, заступник голови комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олена Бабак.

Вона зазначила, що прийняття документа дозволить розблокувати фінансово-господарську діяльність підприємств ТКЕ, зняти арешт з майна і поточних рахунків, зупинити нарахування пені та штрафних санкцій за енергоносії.

Нагадаємо, що за даними НАК "Нафтогаз України", пені, штрафні та фінансові санкції нараховані за позовом постачальника природного газу за несвоєчасні розрахунки теплопостачальними організаціями за спожитий газ на 1 січня 2016 року склали 2,6 млрд грн і протягом першого півріччя виросли в 1,7 рази – до 4,5 млрд грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада