Рада схвалила "безвізовий" закон про негайне видворення небажаних іноземців

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект, яким суди зобов’язані негайно розглядати справи щодо видворення іноземців та осіб без громадянства
Depo.Влада
10 листопада 2015 11:42
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 310 народних депутатів, передає depo.ua.

Це Закон "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства).

"Проектом акта пропонується внести зміни до пункту 6) частини першої статті 18, частин першої і другої статті 1835, пункту 5 частини другої ст. 256 КАСУ, якими передбачається негайний розгляд місцевими загальними судами як адміністративними судами адміністративних справ про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Якщо закон ухвалять ще й у цілому, то після затримання іноземця або особи без громадянства – суд буде зобов’язаний негайно розглянути справу щодо видворення, а його рішення також повинно бути виконано негайно, а не за 5 днів, як передбачається чинним законодавством.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад