Рада схвалила "безвізовий" закон про негайне видворення небажаних іноземців

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект, яким суди зобов’язані негайно розглядати справи щодо видворення іноземців та осіб без громадянства

За відповідне рішення проголосували 310 народних депутатів, передає depo.ua.

Це Закон "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства).

"Проектом акта пропонується внести зміни до пункту 6) частини першої статті 18, частин першої і другої статті 1835, пункту 5 частини другої ст. 256 КАСУ, якими передбачається негайний розгляд місцевими загальними судами як адміністративними судами адміністративних справ про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Якщо закон ухвалять ще й у цілому, то після затримання іноземця або особи без громадянства – суд буде зобов’язаний негайно розглянути справу щодо видворення, а його рішення також повинно бути виконано негайно, а не за 5 днів, як передбачається чинним законодавством.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад