Рада розпочала роботу з блокування (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Верховна Рада розпочала чергове пленарне засідання
Depo.Влада
12 липня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, зокрема, сьогодні нардепи планують розглянути два альтернативні законопроекти №4301 и 4301-1 "Про відшкодування збитків за зруйноване (знищене) або пошкоджене приватне житло особам, приватне житло або приватні домогосподарства яких було пошкоджені (зруйновані) під час проведення антитерористичної операції". 

Також у першому читанні Рада розгляне законопроекти про оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку, внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення", питання створення бази данних ДНК військовослужбовців.

Крім того, для включення до порядку денного пропонуються питання щодо затвердження рішення РНБО "Про виконання резолюції Ради Безпеки ООН від 20 липня 2015 року №2231 щодо Спільного всеосяжного плану дій в частині секторальних санкцій; внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо збільшення видатків ЦВК).

У другому читанні планують розглянути питання державної підтримки кінематографії, оформлення паспортів з 14 років, звільнення деяких суддів тощо.

Однак з самого ранку нардепи від БПП та "Народного фронту" взяли в облогу трибуну Верховної Ради з  метою недопуску її блокування з боку "Батьківщини" та "Радикальної партії".

До трибуни підтягнулися також кілька нардепів-"радикалів" та "Батьківщини", а також їх лідери.

Рада розпочала роботу з блокування (ТРАНСЛЯЦІЯ) - фото 1

Рада розпочала роботу з блокування (ТРАНСЛЯЦІЯ) - фото 2

Рада розпочала роботу з блокування (ТРАНСЛЯЦІЯ) - фото 3

Більше новин політики читайте на Depo.Влада