Рада розглядає нові правила розмитнення "євроблях" (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада планує розглянути у другому читанні законопроекти про нові правила розмитнення автомобілів на єврономерах, а також ратифікувати угоду з Європейським Союзом щодо отримання 1 млрд євро у кредит

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на порядок денний парламенту.

Так, на початку засідання депутати мають намір розглянути законопроект №6634 "Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини".

Далі заплановано розгляд двох проектів постанов про відзначення на державному рівні 75 річниці початку примусового виселення українців з Лемківщини, Любачівщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини та Західної Бойківщини в 1944-1951 рр. Наступним питанням розглядатиметься законопроект №8361 "Про прилеглу зону України".

Після цього депутати розглянуть урядовий законопроект №9260, яким пропонується знизити поріг на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях із 150 євро до 100 євро.

Наступним законопроектом від уряду №9241 пропонується перерозподілити видатки держбюджету і збільшити їх на 12,3 млн гривень для Конституційного суду на фінансування бюджетної програми "Забезпечення конституційної юрисдикції в Україні".

Наступним стоїть президентський невідкладний законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України".

Далі депутати перейдуть до розгляду законопроектів №8487 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та №8488 "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України".

У наступному законопроекті №0203 пропонується ратифікувати Меморандум про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором, підписаний 14 вересня 2018 року в м. Києві, який набирає чинності з дати його ратифікації, і Кредитну угоду щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро.

Нагадаємо, власники автівок на єврономерах вимагають доступного розмитнення авто і врахування "народних" правок до законопроектів №8487 та №8488.

Профільний комітет парламенту з питань податкової та митної політики рекомендував Раді ухвалити законопроекти про "євробляхи".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook