Нардепи провалили підправлений закон під "Луценка-генпрокурора" - Парубій закрив Раду

Верховна Рада України провалила у першому читанні законопроект 4469 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань" авторства нардепа С. Алєксєєва
Depo.Влада
10 травня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua

За відповідний законопроект за основу проголосували 224 народних депутати, передає depo.ua.

Зазначимо, саме цим законопроектом відкривається можливість для лідера фракції БПП Юрія Луценка обійняти пост генерального прокурора України.

Законопроектом пропонується внести зміни до перехідних та прикінцевих положень Кримінального процесуального кодексу України, окремих норм законів України "Про прокуратуру" та "Про Державне бюро розслідувань" щодо врегулювання порядку виконання функції досудового розслідування органами прокуратури в кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, які до початку діяльності Бюро перебувають на стадії досудового слідства в органах прокуратури.

"На посаду Генерального прокурора України може бути призначений громадянин України, який:

має вищу освіту та стаж роботи в галузі права або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше п'яти років; володіє державною мовою;щодо якого відсутні обставини, передбачені частиною п’ятою статті 27 цього Закону;має високі морально-ділові, професійні якості та організаторські здібності", - йдеться про в проекті закону.
Нагадаємо, що попередня редакцію законопроекту, який дозволяє людині без юросвіти стати генпрокурором, була роздана депутатам ще в квітні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада