Рада погодилася зменшити бар'єри для залучення іноземних інвестицій

Верховна Рада схвалила Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців)
Depo.Влада
4 жовтня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосувало 235 депутатів, повідомляє Depo.ua.

Документ пропонує скасувати реєстрацію іноземних інвестицій. Спростити процедуру видачі дозволів на застосування праці іноземців та посвідок на тимчасове проживання в Україні.

Автори законопроекту пропонують врегулювати на рівні закону базові аспекти оформлення дозволу на застосування праці іноземців та посвідки на тимчасове проживання. Це спростить залучення іноземних менеджерів та іноземних кваліфікованих працівників, що необхідно на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні.

Також пропонується надати право отримувати посвідку на тимчасове проживання в Україні іноземним інвесторам, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на підприємстві. Це дозволить їм проводити в Україні достатню кількість часу в Україні для контролю за діяльністю підприємств.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада