Рада підтримала призначення Шокіна головою ГПУ

Народні депутати підтримали проект постанови «Про надання згоди на призначення президентом України Шокіна В.М. на посаду генерального прокурора України»
Depo.Влада
10 лютого 2015 14:16
ФОТО: depo.ua
Рада підтримала призначення Шокіна головою ГПУ
Рада підтримала призначення Шокіна головою ГПУ

За таке рішення проголосували 318 нардепів, передає depo.ua.

«Дати згоду на призначення президентом України Шокіна Віктора Миколайовича на посаду генерального прокурора України», - йдеться в постанові.

Порошенко під час представлення кандидата на посаду генерального прокурора України у сесійній залі парламенту зазначив: «Сам я знаю Віктора Миколайовича більше 15 років... Крім професіоналізму, у нього є сталевий характер чоловіка. Це довів 2003 рік, коли він зміг зберегти всю доказову базу в рамках справи Гонгадзе. Довів він це в 2005 році, коли реагував на всі сепаратистські з'їзди, ПІСУАри».

Президент підкреслив, що покарання винних у вбивствах на Майдані залишиться головним завданням для Генеральної прокуратури.

Одразу після голосування до трибуни спікера кинулися кілька депутатів з «Радикальної партії» з вимогою переголосувати призначення. Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву до 16:00.

Довідка. Шокін народився 4 листопада 1952 року в м.Києві.

1998 - 1999 - слідчий з особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

1999 - 2001 - слідчий з особливо важливих справ відділу з розслідування особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України.

2002 - 2003 - заступник генерального прокурора України.

2004 - 2007 - заступник генерального прокурора України.

26 червня 2014 року Шокін був призначений заступником генерального прокурора України - начальником Головного управління нагляду в кримінальному провадженні та затверджений членом колегії Генеральної прокуратури України.