Рада оприлюднила список районів Донбасу з особливим статусом

Верховна Рада у вівторок, 17 березня, оприлюднила перелік населених пунктів Донбасу з особливим порядком місцевого самоврядування
Depo.Влада
17 березня 2015 13:27
ФОТО: depo.ua
Рада оприлюднила список районів Донбасу з особливим статусом
Рада оприлюднила список районів Донбасу з особливим статусом

Список опублікований у вигляді додатку до проекту постанови «Про визначення окремих районів, міст, селищ та сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування», передає depo.ua.

Крім населених пунктів, у переліку з 85 найменувань названо залізничні станції, роз'їзди, перехрестя доріг із зазначенням географічних координат.

Зокрема, до переліку населених пунктів з особливим статусом пропонується внести: Новокиївку, Раївку, Красний Лиман, Слов'яносербськ, Золоте, Молодіжне, Первомайськ, Оленівку, Петропавлівку, Горлівку, Байрак, Пантелеймонівку, Ясинувату.

Повний перелік можна подивитися тут.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту постанови, це визначена Генштабом ЗСУ лінія з прив'язкою до місцевості, розроблена на підставі доповнення до Мінского меморандуму від 19 вересня 2014 року.

Нагадаємо, проект постанови про визначення окремих районів Донбасу з особливим порядком самоврядування в Раду напередодні вніс президент України Петро Порошенко.

Пізніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що Порошенко підриває мінський процес, запропонувавши надати особливий статус районам Донбасу тільки після місцевих виборів.

А бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди.