Рада не дала бійцям АТО права голосувати за місцем проходження служби

Верховна Рада України не змогла внести до порядку денного законопроекти про забезпечення належної організації виборчого процесу (автор - Давид Жванія) і про реалізацію конституційних виборчих прав учасників АТО на парламентських виборах 26 жовтня 2014 року (автор - Леонід Ємець)
Depo.Влада
20 жовтня 2014 14:20
ФОТО: depo.ua
Рада не дала бійцям АТО права голосувати за місцем проходження служби
Рада не дала бійцям АТО права голосувати за місцем проходження служби

Головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради Олександр Турчинов двічі ставив на голосування включення до порядку денного законопроекту Жванії і п'ять разів - законопроект Ємця, але жодного разу його пропозиції не набрали необхідних 226 голосів, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Законопроект Ємця давав дозвіл учасникам антитерористичної операції, що перебувають у Донецькій і Луганській областях, брати участь у парламентських виборах у місцях, де вони перебувають у даний момент, а не в місцях реєстрації.

Законопроект Жванії також дозволяв військовослужбовцям в АТО голосувати не за місцем реєстрації, а також пропонував посилити охорону виборчих дільниць, транспортування бюлетенів та іншої виборчої документації. Даний законопроект був узгоджений у ЦВК.

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні в найближчу неділю, 26 жовтня.