UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рада наказала Кабміну забезпечити Донбас безперебійним водопостачанням

Парламент підтримав звернення до уряду з приводу вжиття заходів для забезпечення населення Донбасу безперебійним водопостачанням

Ухвалення відповідної постанови №3835 підтримали 312 народних депутатів при мінімально необхідних 226, передає Depo.ua.

Цією постановою уряду пропонується забезпечити фінансування у 2020 році коштом державного бюджету, у тому числі коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також сприяти залученню інвестиційних коштів для реалізації проєктів капітального ремонту та реконструкції об’єктів другого донецького водопроводу комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу".

Окрім того, Кабміну доручається при підготовці проєкту закону про Державний бюджет України на 2021 рік передбачити видатки на фінансування реалізації шести проєктів у рамках ремонту та реконструкції об’єктів другого донецького водопроводу.

У процесі обговорення народними депутатами України – членами комітету вказано на актуальність даної Постанови з огляду на аварійний стан споруд другого донецького водопроводу.

Профільний комітет у своєму висновку зазначив, що система водопостачання Донецької області функціонує в складних умовах, зумовлених поділом на підконтрольні та непідконтрольні території. У зв’язку з цим підтримка держави, спрямована на реалізацію проєктів капітального ремонту та реконструкції, передбачених постановою, має надзвичайну соціальну значущість.

Нагадаємо, на початку вересня на Донеччині відбувся вибух на підстанції "Укренерго", виникли проблеми з водопостачанням.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"