Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини

Верховна Рада України змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області та встановила межі Новоайдарського та Слов'яносербського, Перевальського та Попаснянського районів цієї області
Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини
Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини

Під час виступу в парламенті глава Луганської облдержадміністрації народний депутат Геннадій Москаль заявив, що зміна кордонів необхідна для того, щоб люди на звільнених територіях могли отримувати пенсії, соціальні виплати та зарплати, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Він підкреслив, що це робиться для того, щоб адміністративні органи, які тимчасово перебувають на території, підконтрольній бойовикам, могли виконувати свої функції і виплачувати кошти населенню.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада в закритому режимі прийняла президентський закон про введення особливого порядку самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей терміном на три роки, а також про проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня нинішнього року. Даний закон ще не підписаний ні спікером парламенту, ні президентом.