Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини

Верховна Рада України змінила адміністративно-територіальний устрій Луганської області та встановила межі Новоайдарського та Слов'яносербського, Перевальського та Попаснянського районів цієї області
Depo.Влада
7 жовтня 2014 13:24
ФОТО: depo.ua
Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини
Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини

Під час виступу в парламенті глава Луганської облдержадміністрації народний депутат Геннадій Москаль заявив, що зміна кордонів необхідна для того, щоб люди на звільнених територіях могли отримувати пенсії, соціальні виплати та зарплати, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Він підкреслив, що це робиться для того, щоб адміністративні органи, які тимчасово перебувають на території, підконтрольній бойовикам, могли виконувати свої функції і виплачувати кошти населенню.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада в закритому режимі прийняла президентський закон про введення особливого порядку самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей терміном на три роки, а також про проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня нинішнього року. Даний закон ще не підписаний ні спікером парламенту, ні президентом.