Рада хоче заборонити гастролі росіян, які не визнали окупації Криму

З артистів збираються брати розписку про засудження окупації Росією території України
Depo.Влада
17 травня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Народні депутати внесли до порядку денного сесії Верховної Ради законопроект №4303, згідно з яким гастролі російських артистів вирішуються тільки в разі, якщо вони письмово засудять окупацію Росією території України. За внесення законопроекту до порядку денного проголосували 229 депутатів, передає depo.ua.

Як зазначають автори законопроекту,  гастролі артистів, пов'язаних з державою-агресором, можуть проводитися в Україні за умови, що гастролер до початку виступів надав організаторам письмову заяву про засудження окупації території України державою-агресором за формою, встановленою Кабінетом міністрів. Відповідну заяву може бути складено як в формі окремого документа, так і бути частиною відповідного договору.

У разі, якщо гастролером є юридична особа або творчий колектив, заяву про засудження окупації території України державою-агресором повинен власноручно підписувати кожен член творчого колективу або інший учасник гастрольного заходу.

"Очевидно, що особи, які активно підтримують окупацію території України і політику Російської Федерації стосовно України, не повинні отримувати доходи в Україні, податки з яких йдуть на фінансування збройної агресії проти України ... В умовах бойових дій, які тривають на Сході України , держава повинна вжити радикальні дії з метою обмеження медійної продукції держави-агресора в українських теле - і радіоефірах, а також присутності на концертних і театральних майданчиках осіб - резидентів держави-агресора, які підтримують окупацію України ", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада