Рада хоче частково профінансувати санаторії для студентів

Верховна Рада підтримала за основу проект закону №1865 "Про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів)"
Depo.Влада
2 червня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

За таке рішення проголосували нардепів, передає depo.ua.

Автором документа виступила нардеп від "Народного фронту" Людмила Денісова.

Закон вносить зміни в закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах, на оздоровчі заходи (часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів) за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Основною метою використання коштів Фонду соціального страхування України за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності на часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів є поліпшення здоров'я осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах, сприятиме зниженню рівня захворюваності серед них.

Зазначається, що для реалізації положень цього законопроекту потрібно близько 4 млн грн у місяць за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування, що дозволить поліпшити здоров'я понад 42 тис. студентів, зберегти матеріально-технічну базу близько 50 санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів і забезпечити роботою понад 1,2 тис. медичних працівників.