Рада Європи готує окрему резолюцію по Савченко

Парламентська асамблея Ради Європи готує окрему резолюцію щодо української льотчиці та нардепа Надії Савченко, яка незаконно утримується на Росії
Depo.Влада
11 березня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив народний депутат, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв, передає depo.ua.

"Я хочу повідомити про те, що, за словами члена закритого моніторингового комітету Сергія Соболєва, асамблея буде робити окрему резолюцію по Надії Савченко із наслідками для російської влади. І, схоже, список Савченко, схожий на список Магнітського, стає все більш реальною справою, оскільки вже лунають пропозиції щодо запровадження цього списку і з боку ПА Ради Європи, і з боку європейського парламенту", - сказав Ар`єв. 

Разом з тим, він висловив подив з приводу того, що генсек Ради Європи досі ніяк не відреагував на ситуацію з визволенням Надії Савченко. 

Нагадаємо, 10 березня адвокат Савченко Фейгін опублікував у соцмережі листа начебто від президента України Петра Порошенка, в якому він закликав Савченко припинити голодування і обіцяв посаду в уряді. Після цього Савченко справді перестала голодувати

Однак згодом виявилося, що лист - фальшивка. Прес-секретар українського президента також підтвердив, що лист до Надії Савченко не відправляли.  Згодом відповідальність за цей "розіграш" взяли на себе російські пранкери. 

Сьогодні українська сторона звернулась до Росії з вимогою негайно надати дозвіл на допуск українських лікарів до Надії Савченко у зв`язку з погіршенням стану її здоров`я.