Рада до наступного серпня продовжила в Україні мандат місії щодо збитого "Боїнга"

Верховна Рада України продовжила до 1 серпня 2017 року чинність Угоди з Нідерландами про міжнародну місію захисту розслідування щодо авіакатастрофи рейсу MH17
Depo.Влада
19 жовтня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 247 народних депутатів, передає Depo.ua.

Згідно із пояснювальною запискою, ратифікація цієї Угоди сприятиме подальшому практичному залученню нідерландської сторони до розслідування причин авіаційної катастрофи рейсу МН17 авіакомпанії "Малазійські авіалінії", яка сталася на території України 17 липня 2014 року.

За словами заступника голови Комітету з питань європейської інтеграції Марії Іонової, ратифікація сприятиме практичному завершенню розслідування катастрофи рейсу МН17.

Довідка Depo.ua"Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.   

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування вже довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук" з території, підконтрольної бойовикам.