Рада схвалила Державний бюджет на 2020 рік

Сьогодні, 14 листопада, Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками законопроєкт №2000 "Про Державний бюджет України на 2020 рік"
 

Рада схвалила Державний бюджет на 2020 р…

За відповідний документ з урахуванням висновку Комітету з питань бюджету проголосували 279 народних обранців, а схвалення проєкту закону №2000 в цілому підтримали 280 нардепів, передає Depo.ua.

У проєкті Державного бюджету України на 2020 рік на національну безпеку та оборону передбачено у сумі 245,8 млрд грн або 5,4 % ВВП.

Крім того, для Державної кримінально-виконавчої служби передбачені видатки в сумі 7,6 млрд грн.

У проєкті бюджету на 2020 рік передбачається державна підтримка вугільної галузі у обсязмайже 3 млрд гривень, енергетичної галузі у обсязі майже 1 млрд гривень.

Для забезпечення здійснення заходів, спрямованих на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, у проєкті державного бюджету передбачено бюджетні асигнування в обсязі 2,1 млрд гривень.

З метою відновлення і розвитку автомобільних доріг та підвищення рівня безпеки дорожнього руху при плануванні показників Державного бюджету України на 2020 рік у складі спеціального фонду державного бюджету створено державний дорожній фонд – 69,6 млрд грн.

В проєкті Державного бюджету України на 2020 рік видатки на наукову і науково-технічну діяльність враховані у обсязі 10,1 млрд грн, з яких за загальним фондом державного бюджету – 7,3 млрд гривень.

При плануванні проєкту Державного бюджету України на 2020 рік на здійснення природоохоронних заходів враховані кошти загального фонду у обсязі 0,2 млрд грн та спеціального фонду у обсязі 16,5 млн грн.

На реалізацію програми медичних гарантій враховані видатки в обсязі 72,1 млрд грн.

На фінансування культури та інформаційної сфери у проєкті Державного бюджету України на 2020 рік за загальним фондом передбачені видатки у сумі 8,6 млрд гривень.

У проєкті Державного бюджету України на 2020 рік видатки на освіту враховані в обсязі 136,4 млрд гривень.

Нагадаємо, 5 листопада Кабмін у режимі "онлайн" презентував Державний бюджет України на наступний рік.

Довідка: 15 вересня Кабінет міністрів України прийняв проект бюджету на 2020 рік і подав його до Верховної Ради України.

Відомо, що у проєкті бюджету України – понад 1500 сторінок.

Згодом повідомлялося, що у Раді знайшли багато недоліків у проєкті Держбюджету.

18 жовтня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за проєкт Держбюджету на 2020 рік.

3 листопада Кабінет міністрів під час засідання затвердив проєкт державного бюджету на 2020 рік до другого читання.

 

Читайте також: Армія, дороги, пенсії та космос: Що українцям пропонує Бюджет-2020

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"