Рада "дала добро" на створення Агентства з пошуку корупційних активів

Верховна Рада ухвалила у другом читанні законопроект стосовно Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
Depo.Влада
18 лютого 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

За відповідний проект закону №4056 у рамках виконання Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму для України проголосував 261 депутат, передає depo.ua.

Законопроект прийнято у редакції, запропонованій профільним комітетом. 

Як зазначається у пояснювальній записці до проекту закону, нормативно-правовий акт пропонує уповноважити Національне агентство не лише на збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, але й на володіння, користування та/або розпорядження такими активами, у тому числі правом реалізації, технологічної переробки чи передачі в управління активів, конфіскованих у кримінальному провадженні.

Крім того, законопроектом передбачається на законодавчому рівні закріпити розміри посадових окладів працівників Національного агентства.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила за основу законопроект стосовно Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада