Рада буде переконувати Порошенка змінити голову Генштабу – нардеп-комбат

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони ухвалив рішення про створення робочої групи, яка перевірить інформацію про події в Дебальцевому. Депутати будуть переконувати президента України Петра Порошенка змінити начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка
Depo.Влада
24 лютого 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Рада буде переконувати Порошенка змінити голову Генштабу – нардеп-комбат
Рада буде переконувати Порошенка змінити голову Генштабу – нардеп-комбат

Про це заявив член комітету, перший заступник голови фракції «Народний фронт», командир добровольчого батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

Комітет надасть президенту свої висновки щодо дій Муженка.

«Мова піде про ступінь компетенції Муженка при прийнятті надважливих військових рішень. Ми будемо аргументувати, що посадова особа не є професійним або адекватним у прийнятті рішень у ситуації, що склалася. Ми можемо в бізнесі вести переговори про що-небудь, а під час війни ми втрачаємо людські життя - і це надважливо, хто призводить до втрат і погіршує ситуацію на фронті», - пояснив Тетерук.

За його словами, робота комітету полягає у відділенні правдивих ситуацій від «зведень», які голові держави надають керівники Міноборони та Генерального штабу

«Ми маємо переконати президента, що нам потрібен професійніший керівник Генштабу», - зазначив член комітету з питань нацбезпеки.

Тетерук додав, що під час військових дій країна отримала офіцерів середньої та молодшої ланки, які «своїми діями довели здатність приймати адекватні розумні рішення і заслуговують підвищення».

«Саме під час військових дій ми бачимо, хто з офіцерів професіонал, а хто став кар'єристом під час мирних подій в державі. Одна справа будувати військову кар'єру, коли ти відповідаєш «Так, точно», а інша - коли під час бойових дій ти своїми командирськими аналітичними рішеннями здатний вирішувати ситуацію на фронті на свою користь», - сказав Тетерів.

Як повідомляв depo.ua, вчора парламентський комітет з питань нацбезпеки і оборони прийшов висновку, що починаючи з 18 лютого українські військові з Дебальцевого вийшли організовано, і ніякого хаосу та самовільного залишення позицій не було.