Рада амністувала бойовиків і дала особливий статус Донбасу

Верховна Рада проголосувала законопроекти про особливий статус Луганської і Донецької областей та про амністію бойовиків
Depo.Влада
16 вересня 2014 12:31
ФОТО: depo.ua
Рада амністувала бойовиків і дала особливий статус Донбасу
Рада амністувала бойовиків і дала особливий статус Донбасу

За проект про особливий статус проголосували 277 депутатів, за проведення амністії - 287, передає ДеПо з посиланням на «Українську правду».

«Обидва закони про легалізацію «ДНР» і «ЛНР» протягли з порушенням процедури. Таємне голосування було незаконним», - прокоментував у своєму Twitter голосування депутат Андрій Шевченко.

Відповідно до закону про особливий статус місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей місцеві вибори відбудуться 7 грудня 2014 року.

Раніше в документі, розданому депутатам у понеділок, Порошенко пропонував провести вибори 9 листопада 2014 року.

Згідно з цим законом на три роки вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, розташовані станом на день набрання чинності цим законом у межах району проведення АТО.

Держава гарантує недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності і покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей.