Рабінович і Дубінський – в антилідерах: Які нардепи найменше голосували у Раді в 2020 році

З 1 січня 2020 року по 1 січня 2021 року Верховна Рада провела 4154 парламентських голосувань, однак окремі народні депутати фактично не голосували впродовж року

Про це інформує Depo.ua, посилаючись на повідомлення Комітету виборців України, який проаналізував участь народних депутатів, парламентських фракцій та груп в голосуваннях.

Зазначається, що дев'ятеро народних депутатів пропустили понад 90% голосувань за рік. 

"Найнижчий показник голосувань серед всіх народних депутатів за підсумками року у народного депутата Вадима Столара ("Опозиційна платформа – За життя"), який взяв участь лише у трохи більше, ніж 1% голосувань (сукупно натиснув кнопку "за", "проти", "утримався" 80 разів). 

Схожі показники в Степана Івахіва (група "За майбутнє"), який взяв участь у 2% голосувань. Також серед антилідерів Олександр Дубінський ("Слуга народу") та Вадим Рабінович (ОПЗЖ), які взяли участь в 5% голосувань.

З-поміж цього, в КВУ повідомили, що народний депутат Олександр Герега ("За майбутнє") взяв участь в 7% голосувань, Ігор Палиця ("За майбутнє") – 8%, Дмитро Шенцев (позафракційний) – 9%, Андрій Деркач (позафракційний) – 9%, Ігор Абрамович (ОПЗЖ) – 10%.

Водночас лідером серед народних депутатів за кількістю голосувань є Олександр Бакумов ("Слуга народу"), який взяв участь в 4153 голосувань із 4154 можливих (99,98%). У 98% голосувань взяли участь Сергій Кальченко, Мар’яна Безугла, Максим Павлюк, Владлен Неклюдов. 

Також у Комітеті виборців розповіли, депутати яких фракції голосувати протягом року у Раді найбільше.

"В середньому депутати "Слуги народу" взяли участь в 84% голосувань Ради за рік, "ЄС" – 78%. Дещо нижчі показники в депутатів "Голосу" – 74% та групи "Довіра" – 71%. Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь в 63% голосувань", — повідомили в КВУ. 

Найчастіше ігнорували голосування Ради депутати "Опозиційної платформи – За життя" та групи "За майбутнє". Депутати ОПЗЖ в середньому взяли участь лише в 54% голосувань Ради за рік, "За майбутнє" – 52%.

Нагадаємо, раніше у КВУ розповіли, хто був головним прогульником Верховної Ради у 2020 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Влада