П'ять партій офіційно створили в Раді коаліцію

Представники п'яти політичних сил: Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, «Самопомочі», Радикальної партії Олега Ляшка та «Батьківщини» підписали проект тексту коаліційної угоди
Depo.Влада
21 листопада 2014 07:32
ФОТО: depo.ua
П
П'ять партій офіційно створили в Раді коаліцію

Про це повідомили представники політсил біля будівлі парламенту, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

«Ми парафували коаліційну угоду. Тут є підписи п'яти політичних сил, представників, які працювали над текстом коаліційної угоди», - сказала представниця« Самопомочі »Оксана Сироїд.

Вона також повідомила, що сьогодні о 12:30 має відбутися офіційна презентація тексту за участі представників і лідерів політичних сил.

Відповідаючи на питання про те, в чому були протиріччя під час сьогоднішньої роботи представник «Батьківщини» Андрій Кожем'якін зазначив, що «коаліційна угода досить велика і складна, і потрібно з'ясувати всі остаточні технічні нюанси і моменти».

«І більше того, ми розуміли, що сьогодні день річниці Майдану і треба було в будь-якому випадку завершити і зробити це сьогодні вночі. Обов'язково. Передруковували, друкували, переписували, записували», - зазначив він.

Водночас представник Блоку Петра Порошенка Віталій Ковальчук зазначив, що створювався «путівник для нашої країни на найближчі п'ять років, і три тижні, які були витрачені на узгодження коаліційної угоди - це дуже короткий термін».

Водночас Ковальчук зазначив, що в переговорах були певні протиріччя і дискусії, проте був закладений фундамент для подальшого продуктивного співробітництва.

«Сподіваємося, що суспільство отримає повну презентацію цього документа і ми безумовно його підпишемо 27 листопада, коли відкриється перше засідання Верховної Ради 8-го скликання», - сказав представник БПП.

Коаліційні переговори почалися о 17:00 в четвер і завершилися майже о другій годині ночі в п'ятницю.