Путін зізнався, що від нього безглуздо чекати виконання Мінська-2

Від Російської Федерації немає сенсу чекати виконання Мінських угод
Depo.Влада
24 червня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це  заявив президент Росії Володимир Путін, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

За його словами, ключові рішення – "в руках київської влади".

"Ключові питання виконання Мінських угод сьогодні знаходяться в руках київських партнерів, київської влади. Без них ми не зможемо нічого зробити: ми не можемо внести зміни до Конституції України, не можемо регламентувати дію закону про особливу форму управління на територіях "ЛНР" і "ДНР", не можемо за президента України підписати закон про амністію. Це ключові питання врегулювання ситуації на Донбасі", - заявив Путін.

Водночас він додав, що "чекати таких рішень від нас просто безглуздо".

"Проте ми терпляче працювали досі і також терпляче готові працювати і з українськими партнерами, і з нашими партнерами в Євросоюзі. Ніякого іншого способу, крім як виконати Мінські угоди в повному обсязі, для врегулювання ситуації в Донбасі не існує", - зазначив Путін.

Нагадаємо, що в Кремлі уже заявляли, що Росія не може виконувати Мінські угоди, оскільки начебто не є стороною конфлікту на Донбасі.

Водночас  Україна наполягає, що зміни до Конституції в частині децентралізації і так званого "особливого статусу" Донбасу можуть бути ухвалені лише після виведення російських військ з Донбасу і відновлення контролю Києва над усім кордоном з Росією, що також прописано у Мінських угодах. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада