Путін вимагає узгодити з бойовиками особливий статус Донбасу

Президент Росії Володимир Путін вважає, що Київ повинен налагодити прямий діалог і узгодити з терористичними "ДНР" і "ЛНР" законодавче оформлення особливого статусу окупованих бойовиками територій та закон про амністію
Depo.Влада
24 липня 2015 05:16
ФОТО: depo.ua
Путін вимагає узгодити з бойовиками особливий статус Донбасу
Путін вимагає узгодити з бойовиками особливий статус Донбасу

А також визначити модальності та порядок проведення місцевих виборів. Про це йшлося в ході телефонної розмови президента України Петра Порошенка з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Кремля.

"Володимиром Путіним знову було підкреслено, що стале всеосяжне врегулювання кризи неможливе без налагодження Києвом прямого діалогу з представниками Донбасу. Президент Росії закликав українську сторону чітко триматися букви і духу мінського комплексу заходів. Зокрема, узгодити з "ДНР" і "ЛНР" та ввести в дію на постійній основі законодавче оформлення особливого статусу відповідних регіонів і закон про амністію, а також визначити модальності і порядок проведення місцевих виборів", - йдеться в повідомленні російської сторони.

Також, в Кремлі назвали «жестом доброї волі» вихід бойовиків з Широкіно та акцентували увагу на необхідності залишити населений пункт українським військовослужбовцям.

"У зв'язку з цим наголошено на необхідності виведення українських силовиків із селища Широкіно - як це раніше зробили ополченці в якості жесту доброї волі", - повідомляє прес-служба російського президента.