Путін наказав Медведєву взятися за кримські заповідники

Президент Росії Володимир Путін дав доручення уряду і кримським органам влади щодо розвитку культури і мистецтва в регіоні, питань збереження спадщини народів Криму і створення Східно-Кримського історико-культурного заповідника
Depo.Влада
6 жовтня 2014 23:58
ФОТО: depo.ua
Путін наказав Медведєву взятися за кримські заповідники
Путін наказав Медведєву взятися за кримські заповідники

Про це пише ТАСС, передає ДеПо.

Так, кабміну до 20 грудня 2014 необхідно розробити і внести законопроект, спрямований на визначення особливостей правового регулювання відносин у сфері культури, включаючи збереження, вивчення і популяризацію культурної спадщини. Відповідальним за виконання призначений прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

До 1 грудня 2014 доручено «розробити систему програмних заходів, спрямованих на розвиток культури і мистецтва в Республіці Крим та Севастополі, в тому числі на збереження, вивчення і популяризацію культурної спадщини народів Криму, забезпечення комплектування, обліку та збереження фондів музеїв та бібліотек та доступу до них громадян, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, розвиток мережі кінопрокатних організацій, модернізацію об'єктів туристичної інфраструктури та розвиток туристичної діяльності, підтримку книговидання та книгорозповсюдження, передбачивши обсяги та джерела фінансування зазначених заходів ».

Крім того, уряду належить забезпечити збереження об'єкту всесвітньої спадщини «Херсонес Таврійський і його хору» відповідно до вимог ЮНЕСКО.

До 30 грудня цього року необхідно вирішити питання про передачу у підпорядкування РФ Національного музею героїчної оборони і звільнення Севастополя та національного заповідника «Херсонес Таврійський», представити пропозиції про включення їх до Державного зведення особливо цінних об'єктів культурної спадщини народів Росії.

Крім того, Путін розпорядився до 1 березня 2015 розглянути питання і представити доповідь про створення Східно-Кримського історико-культурного заповідника.