Путін у Мінську підписався під українським Кримом - посол

Президент Росії Володимир Путін, підписавши 12 лютого в Мінську декларацію «нормандської четвірки», визнав Крим територією України
Depo.Влада
13 лютого 2015 09:51
ФОТО: depo.ua
Путін у Мінську підписався під українським Кримом - посол
Путін у Мінську підписався під українським Кримом - посол

Про це у своєму Twitter написав посол України в США Олександр Моцик, передає depo.ua.

«Мінськ. Саміт у «нормандському форматі» підтвердив в Декларації повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України, а значить і Криму як території України», - написав посол.

Нагадаємо, згідно підписаної, у тому числі і президентом РФ Володимиром Путіним 12 лютого декларації, «нормандська четвірка» підтверджує повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України.

Як повідомляв depo.ua, 11 і 12 лютого протягом більше 16 годин світові лідери в Мінську обговорювали заходи з врегулювання ситуації на Донбасі. В ЗМІ опублікована декларація з виконання Мінських угод, яку схвалили президент України Петро Порошенко, президент РФ Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд.

Росія анексувала Крим і Севастополь після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.