Путін у Криму рівняється на Сталіна (ФОТО)

Сьогодні президент Росії Володимир Путін, який прилетів в окупований Крим, проінспектував будівництво Керченського мосту з Росії на острів-косу Тузла
Depo.Влада
18 березня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Твітері" повідомив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передає depo.ua.

Путін назвав будівництво енергомоста в окупованому Криму історичною місією, яку не вдалося реалізувати протягом усього минулого століття.

Російський президент нагадав, що вперше будівництво моста планувалося ще при Миколі II в 1910 році, але Перша світова війна не дозволила почати ці роботи. У 1930 році радянські інженери підготували проект залізниці від Херсона до Поті теж через цю ділянку, але завадила Велика Вітчизняна війна.

"Наші з вами попередники розуміли значення цього мостового переходу між Кримом і Кавказом і давно прагнули до реалізації цього проекту. Міст в Крим хотіли побудувати ще при Миколі II, потім при Сталіні. Будемо сподіватися, що ми виконаємо цю історичну місію", - заявив Путін.

За словами журналіста, будівельники попросили Путіна про фото, тоді він покликав Ротенберга, що стояв збоку: "Ідіть сюди, ви ж будівельник!".

Будівельники пообіцяли Путіну завершити міст до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що cьогодні, в день другої річниці з так званого "приєднання Криму до Російської Федерації", Путін прилетів в Крим.

Читайте також: