ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін стане нелегітимним президентом, - дипломат

Постійний представник України при Раді Європи, посол Дмитро Кулеба переконаний, що вибори президента Росії в Криму не отримають міжнародного визнання, що дасть підстави вважати Володимира Путіна нелегітимним головою держави

Depo.Влада
25 лютого 2018 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це Кулеба заявив Укрінформу, передає Depo.ua.

"Системою української дипломатії вже пішли всі необхідні доручення і, зокрема, я їх отримав як посол у Страсбурзі щодо наших кроків, які ми маємо вжити, щоб вибори в Криму не були визнані жодною стороною і щоб вони вважалися нелегітимними. За великим рахунком, ми ж стоїмо на порозі появи ще одного нелегітимного президента, тобто Путіна. Як далеко підуть наші партнери у невизнанні результатів цих виборів, я не знаю. Очевидно, це буде вирішувати кожна країна. Я дуже сумніваюся, що вони вирішать не визнавати легітимність Путіна загалом. Але я більш ніж переконаний, що будуть зроблені чіткі акценти і що вибори в Криму не отримають жодного міжнародного визнання", - сказав Кулеба.

За його словами, таке невизнання буде схожим на політику, яку західний світ імплементував щодо країн Балтії, коли не визнавали анексію Латвії, Литви та Естонії, але співробітництво з Радянським Союзом не припинялося.

Водночас Кулеба зазначив, що на окупованому півострові спостерігається невдоволення місцевих жителів політикою російської влади.

"Вони перетворили Крим на питання піару. За інформацією, яка є в мене, ситуація в Криму дуже нездорова з точки зору розчарування місцевих жителів діями Росії як влади. Тому Путін вирушить туди (до Криму в день голосування. - ред.). Недарма ж вони вибори перенесли на дату анексії Криму. Це зроблено для того, щоб максимально додати цьому символізму і підкреслити заслугу особисто Володимира Путіна в досягненні цього результату", - пояснив постійний представник України при Раді Європи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада