Путін сказав пенсіонерам краще дослухатися до Медведєва, в якого "немає грошей"

Президент Росії Володимир Путін вважає, що заяву прем'єр-міністра Дмитра Медведєва про індексацію пенсій в Криму вирвали з контексту
Depo.Влада
28 травня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua
Путін сказав пенсіонерам краще дослухатися до Медведєва, в якого "немає грошей"
Путін сказав пенсіонерам краще дослухатися до Медведєва, в якого "немає грошей"

Він також стверджує, що рівень життя на Росії вище, ніж в Україні, передає depo.ua.

Про це Путін сказав журналістам, коментуючи висловлювання глави російського уряду, який в тимчасово окупованому Криму заявив, що на підвищення пенсій "грошей немає".

"Я не бачив, що Дмитро Анатолійович говорив з цього приводу, завжди можна або з контексту взяти якусь фразу, або взяти фразу із загальної розмови. За словами все може збігатися, а за духом сенс може якось інакше виглядати, якщо подивитися на весь контекст розмови", - зазначив Путін.

Він додав, що в доларовому еквіваленті рівень доходів на Росії вище, ніж в Україні, але не уточнив, що на території Росії вартість продуктів і послуг в різних сферах дорожче.

"Наші сусіди, Україна, припустимо. Ми говоримо: інфляція минулого року на Росії дуже велика - 12,9%. А там інфляція - 48,7%. Пенсія середня: у нас 200 дол. в в доларовому еквіваленті, а в Україні - 76 дол. Різниця є? Так ми хоч на 4 відсотки та проіндексували. В Україні взагалі ніякої індексації, плюс підвищення пенсійного віку", - стверджує російський президент.

Нагадаємо, що 23 травня в окупованому Криму пенсіонери поскаржилися прем'єр-міністру Росії Дмитру Медведєву на низьку пенсію. На що той відповів, що це загальна проблема, пов'язана з "відсутністю грошей", побажав пенсіонерам триматися, всього доброго і хорошого настрою. Відео з відповіддю російського прем’єра зібрало на YouTube кілька мільйонів переглядів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада