Путін: Російські бази в Сирії продовжать працювати в колишньому режимі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що російський пункт базування в сирійському Тартусі і аеродром Хмеймім будуть функціонувати в колишньому режимі
Depo.Влада
14 березня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

"Наші пункти базування - морський в Тартусі і наш авіаційний на аеродромі в Хмейміме - будуть функціонувати в колишньому режимі. Вони повинні бути надійно захищені з суші, з моря і з повітря", - сказав Путін на зустрічі з міністром оборони Сергієм Шойгу і главою МЗС Сергієм Лавровим, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Ця частина нашого угруповання перебувала в Сирії традиційно протягом багатьох попередніх років, а сьогодні повинна буде виконати дуже важливу функцію контролю за припиненням вогню і створення умов для мирного процесу", - додав Путін.

Глава держави зазначив, що Росія за короткий термін створила в Сирії невелике за чисельністю, але дуже ефективне військове угрупування різнорідних сил і засобів.

"Це і космічна розвідка, безпілотні літальні апарати, бойові ударні комплекси як винищувальної авіації, так і штурмової авіації. Це сили Військово-морського флоту, які застосовували найсучаснішу зброю з акваторії двох морів - і Середземного, і Каспійського, причому працювали як з надводних кораблів, так і з підводних човнів. Створили потужну систему протиповітряної оборони, включаючи найсучасніші комплекси "с-400", - зазначив він.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін наказав з вівторка почати виведенняосновної частини російського військового угруповання з Сирії. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Росія, Путін