Путін визнав, що в лютому допоміг Януковичу втекти до Криму

Російська влада допомогли колишньому президентові України Віктору Януковичу перебратися до Криму, щоб уникнути «переслідування з боку опозиції»
Depo.Влада
24 жовтня 2014 17:18
ФОТО: depo.ua
Путін визнав, що в лютому допоміг Януковичу втекти до Криму
Путін визнав, що в лютому допоміг Януковичу втекти до Криму

Про це сьогодні заявив президент Російської Федерації Володимир Путін, повідомляє ТАСС.

«Не буду приховувати, ми допомогли йому перебратися до Криму, і він там ще перебував протягом декількох днів, в Криму; на той період часу Крим був частиною України», - розповів Путін.

Нагадаємо, Віктор Янукович ще будучи президентом України втік з країни після перемоги Революції гідності в кінці лютого 2014 року. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що останній раз Януковича бачили в районі Балаклави під Севастополем. За його словами, саме з Криму президенту допомогли втекти до Росії. Після цього Віктор Янукович був оголошений в розшук за підозрою в організації масових вбивств на Майдані Незалежності та в інших злочинах. Офіційна Москва відмовилася видати Януковича українському правосуддю. Більш того, він кілька разів виступав з прес-конференціями в Ростові-на-Дону.

Як повідомляв ДеПо, старший син екс-президента Олександр Янукович влітку визнав, що відправився разом з родиною до Криму в кінці лютого, коли в Донецьку, за його словами, почалося повне беззаконня. Однак появу батька в Росії він коментувати не став.