Путін офіційно визнав, що російські військові зникають безвісти

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про грошові компенсації сім'ям солдатів, загиблих чи зниклих безвісти на навчаннях
Depo.Влада
22 жовтня 2014 18:48
ФОТО: depo.ua
Путін офіційно визнав, що російські військові зникають безвісти
Путін офіційно визнав, що російські військові зникають безвісти

Про це йдеться в тексті підписаного сьогодні Президентом РФ Володимиром Путіним Закону «Про грошове забезпечення військовослужбовців та надання їм окремих виплат», передає ДеПо.

Зокрема, на щомісячні компенсації можуть претендувати не тільки сім'ї «померлих» військовослужбовців, як це було раніше, але і «зниклих безвісти».

При цьому «категорії військовослужбовців та громадян, призваних на військові збори, зниклих безвісти під час виконання ними обов'язків військової служби, члени сімей яких мають право на отримання щомісячної грошової компенсації, визначаються Урядом Російської Федерації».

Набере цей закон чинності 1 січня 2016 року.

Як відомо, російські солдати, що воюють на Донбасі, заявляли, що вони були призвані на «навчання» в Ростовську область.

Як повідомляв ДеПо, президент Росії Володимир Путін доручив міністру оборони Сергію Шойгу повернути у місця постійної дислокації війська, що брали участь у літніх навчаннях у Ростовській області в середині вересня. Нагадаємо, що тоді Тимчук заявляв, що війська РФ і бойовики активно готуються до зимового наступу.