Путін "обрадував" кримських татар нагодою отримати російське громадянство

Президент Росії Володимир Путін пообіцяв вивчити питання щодо спрощення отримання громадянства Росії кримськими татарами, які довгий час проживають в Криму, але не мають прописки
Depo.Влада
17 серпня 2015 19:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"З приводу отримання громадянства - я поговорю з колегами, якщо мова йде про людей, які тут вже давно проживають фактично, я думаю, що можна прийняти рішення про полегшений порядок отримання громадянства", - сказав він.

На зустрічі з представниками національних громадських об'єднань Республіки Крим Путін зазначив, що міжнаціональна сфера дуже тонка і делікатна.

"Необхідно захищати права всіх жителів Криму і Севастополя, незалежно від того росіяни, українці це, кримські татари чи представники інших етносів", - додав глава держави.

Президент додав, що впевнений в тому, що кримськотатарський народ не буде дестабілізувати ситуацію під впливом "професійних борців", амбіції яких ніяк не пов'язані з інтересами кримських татар.

Раніше повідомлялось, що на цій зустрічі представники "національних громадських об'єднань" Криму подарували Путіну символічну золоту колиску, що має символізувати "мир і злагоду".

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін прибув з робочим візитом до Криму, де проведе кілька днів.

Сьогодні слідом за ним до Криму прибув прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Читайте також:

Кримський візит Путіна: Матеріал для психіатрів

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.