ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін назвав тих, кого бачить на чолі Криму і Севастополя

Президент Росії Володимир Путін запропонував на посаду глави Криму трьох кандидатів, серед яких нинішній «прем'єр» Сергій Аксьонов
Depo.Влада
17 вересня 2014 16:55
ФОТО: depo.ua
Путін назвав тих, кого бачить на чолі Криму і Севастополя
Путін назвав тих, кого бачить на чолі Криму і Севастополя

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кремля, передає ДеПо.

Відзначається, що крім Аксьонова, Путін вніс на розгляд Ради Криму для обрання на посаду глави Криму кандидатури міністра екології та природних ресурсів Криму Геннадія Нараєва і депутата Державної думи Росії Михайла Терентьєва.

Також на розгляд законодавчих зборів Севастополя президент Росії вніс кандидатури в.о. губернатора Севастополя Сергія Мєняйла, депутата законодавчих зборів Севастополя Василя Пархоменка та радника губернатора Севастополя Олега Рослякова для обрання на посаду губернатора міста Севастополя.

Крім того, сьогодні на посаду голови «Держради» Криму «Єдина Росія» висунула теперішнього спікера парламенту Володимира Константинова.

За інформацією ИТАР-ТАССу конференції взяли участь більше 400 делегатів. У бюлетенях для голосування було запропоновано дві кандидатури - Володимира Константинова і Петра Запорожця.

«Єдинороси» майже одноголосно обрали Константинова, Запорожець одержав усього один голос.

Як повідомляв ДеПо, 14 вересня 2014 року в Криму і Севастополі відбулися незаконні вибориДо «Державної ради» Криму були обрані 75 депутатів: 50 депутатів по республіканському виборчому округу і 25 депутатів по одномандатному виборчому округу.

Україна, Євросоюз та НАТО не визнали результати цих виборів.