Путін не дасть Обамі говорити за Україну, - Саакашвілі

Екс-президент Грузії впевнений, що Росія не допустить США до участі в переговорах по Україні в рамках "норманського формату"
Depo.Влада
22 квітня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, таку думку висловив радник президента України, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі під час свого перебування у Харкові.

На його думку, політика президента Росії Володимира Путіна спрямована на те, щоб розсварити Америку та Європу, грати на протиріччях всередині Євросоюзу і, таким чином, досягнути того, що Україна залишиться сам-на-сам з так званими "ДНР" та "ЛНР".

"Однак чим більше у нас друзів за столом переговорів, тим більше ми будемо захищеними. Але я думаю, що Росія цього (участі США в переговорах, - Ред.) не допустить з багатьох зрозумілих причин. Точно так же вона не допустить тут миротворців, як вона виступає проти міжнародного формату", - наголосив Саакашвілі.

Нагадаємо, він також впевнений, що президент України Петро Порошенко мусить підписати закони про декомунізацію, хоча буду й ті, хто спробує використати це на шкоду країні.