Путін навмисно хоче «зіштовхнути лобами» Україну та ОБСЄ - СБУ

Російські спецслужби намагаються зробити так, щоб Україна відкрила фронт критики ОБСЄ
Depo.Влада
11 листопада 2014 21:17
ФОТО: depo.ua
Путін навмисно хоче «зіштовхнути лобами» Україну та ОБСЄ - СБУ
Путін навмисно хоче «зіштовхнути лобами» Україну та ОБСЄ - СБУ

Про це сьогодні в ефірі «5 каналу» заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає ДеПо з посиланням на УНН.

Він зазначив, що і російські спецслужби, і російські ЗМІ максимально роблять все для того, щоб дескридитувати ОБСЄ і втягнути Україну в критику цієї організації.

«Саме на це сьогодні працює російська сторона, і у нас є абсолютно перевірена інформація: втягнути Україну в критику ОБСЄ для того, щоб показати нас недоговороспроможною країною, яка не дотримується домовленостей, яка ставить під сумнів мандат ОБСЄ. Це робиться все спеціально для того, щоб втягнути нас у боротьбу проти авторитетної міжнародної організації...», - підкреслив він.

Він також висловив думку, що давати оцінку роботі окремих представників місії ОБСЄ повинна виключно місія ОБСЄ.

Як повідомляв ДеПо, раніше радник міністра оборони Василь Будик з посиланням на офіцера місії ОБСЄ в зоні АТО заявив, що 80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють в районі м Маріуполь Донецької обл., є громадянами Росії. Більш того, вони або колишні, або діючі співробітники ФСБ ГРУ. Будик заявив, що ці офіцери місії передають інформацію про розташування українських військ, «буквально полюючи за нашими артдивізіонами». Згодом Міністерство оборони України заявило, що думка Будика не є офіційною позицією відомства з даного питання.