Путін наказав видати квартири військовим зрадникам у Криму

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про забезпечення житлом російських контрактників, які проходили службу в українській армії в Криму
Depo.Влада
24 серпня 2016 20:05
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ опубліковано на офіційному порталі правової інформації, передає depo.ua. p  з посиланням на РИА Новости.

"Забезпечити житловими приміщеннями військовослужбовців - громадян Росії, які проходять військову службу за контрактом у ЗС РФ, інших військах, військових формуваннях і органах, раніше до 18 березня 2014 року проходили військову службу на території республіки Крим і м.Севастополя у військових частинах збройних сил, військових формуваннях і правоохоронних органах України, в яких передбачена військова служба, в органах військового управління та військових формуваннях Криму, а також службу в регіональних органах Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які перебували до 18 березня 2014 року на територіях республіки Крим і Севастополя", - йдеться в указі.

У документі уточнюється, що військовим мають надати або житло, або гроші на його придбання чи будівництво.

Нагадаємо, в окупованому Криму наполягають на необхідності виплати заробітній платі співробітникам ліквідованого Конструкторського бюро радіозв'язку.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада