Путін може влаштувати воєнний "сюрприз" світу - The Washington Times

Обвал цін на нафту може змусити президента Росії Володимира Путіна влаштувати світу воєнний сюрприз
Depo.Влада
4 січня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua

Про це у The Washington Times пише оглядач Тодд Вуд.

Оскільки ціни на нафту обвалилися, а каталізаторів для їх зростання немає, в осяжному майбутньому російська скарбниця не поповниться. "Такий сценарій може призвести до нестерпного тиску на Кремль. Оскільки установка на модернізацію армії входить у суперечність із прагненням народу підвищити рівень життя", - йдеться у статті.

Путін надзвичайно спритно використовує міжнародні конфлікти, щоб відволікти народ від внутрішніх проблем, - вважає автор.

"Наступним кроком, покликаним запобігти суспільне невдоволення в Росії, можуть стати додаткові військові кроки на міжнародній арені. Вісь "Іран-Росія-Сирія" на Близькому Сході - найцікавіше нове явище", - пише Вуд. Що якщо Росія завоює нафтоносні райони на Близькому Сході або "роздмухає пожежі завоювань, намагаючись спровокувати зростання цін на нафту"? - міркує автор.

На думку оглядача, "у Росії є лише 12 місяців, щоб зробити те, до чого вона прагне у збереженні влади Кремля всередині країни". "Настали воістину небезпечні часи", - йдеться у виданні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада