Путін має два варіанти дій відносно України, - Більдт

Екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт вважає, що подальше тривале утримання так званих "ДНР" та "ЛНР" для Росії є серйозною політичною і економічною ношею
Depo.Влада
21 вересня 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Так, зараз ви (Україна та Росія) - ніби в гонці на переслідування. Але якщо протягом цього часу Україна зможе стабілізуватися та провести реформи, то саме ви виявитеся переможцем у цій гонці", - каже Більдт.

"Давайте згадаємо про той час, коли почалася гостра криза, тобто до кримського періоду. На думку Росії, Крим був її безумовним успіхом. І саме тому вони запустили проект "Новоросія", всерйоз очікуючи такого ж успіху, чекаючи розвалу України на кілька частин протягом 3-4 місяців. Але тут вони з тріском програли. Втримати хоча б те, що встигли захопити, вони змогли лише надіславши в Україну значний армійський контингент у серпні 2014 року. Саме тому з'явилася патова мінська угода", - пояснює він.

Екс-глава МЗС Швеції підкреслив, що Путіна є два варіанти дій. "Він може поступово відступати, що йому видається політично непростим; або ж він почне військовий наступ на Україну, а це - ще складніше і коштуватиме неймовірно дорого", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Більдт заявив, що Росія через санкції вже втратила $ 150 млрд.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua