Путін каже, що не повторюватиме "кримський сценарій" на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін заявив що ситуація в Донецьку і Луганську "інша", ніж була в Криму навесні 2014 року
Depo.Влада
6 червня 2015 08:31
ФОТО: depo.ua
Путін каже, що не повторюватиме "кримський сценарій" на Донбасі
Путін каже, що не повторюватиме "кримський сценарій" на Донбасі

За його словами, реалізація "кримського сценарію" "не пов'язана з позицією Росії", передає depo.ua з посиланням на РБК.

Російський президент прокоментував можливість повторення "кримського сценарію" на сході України в інтерв'ю італійській газеті Il Corriere della Sera. За його словами, в Криму всі дії Росії полягали "не в тому, щоб відторгнути цю територію від України, а надати можливість людям, які там проживають, висловити свою думку з приводу того, як вони хочуть влаштувати своє життя". У Донецьку і Луганську, за словами Путіна, "люди проголосували за незалежність, і там ситуація інша".

Російський президент підкреслив, що "потрібно поважати настрій і вибір людей". За словами Путіна, "якщо хтось хоче, щоб ці території залишалися в складі України" то він повинен "довести людям", що у складі єдиної країни "жити їм буде краще, комфортніше, надійніше".

Російський лідер заявив, що криза в Україні стала результатом "непрофесійних дій" Заходу. Він нагадав, що в лютому 2014 між українською опозицією та президентом Віктором Януковичем було укладено угоду, і припустив, що тоді глав МЗС трьох європейських держав, що гарантували цю угоду "використовували як статистів".